Yeni Dizi: Hekimoğlu

0
136
views

House MD dizisi yayınlandığı her ülkede izlenme rekorları kırmış bir doktor dizisi. Kanal D’nin yeni dizilerinden birisi olacak olan Hekimoğlu ise House MD’nin Türkiye uyarlaması olacak. Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz’ın olduğu Hekimoğlu yakında Kanal D’de başlıyor! Dizide huysuz doktor Dr. House’u ise Timuçin Esen canlandıracak. Dizinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı bilgisi sunulmamıştır daha.

Bu tür bir yapıma gidilmesinin nedenlerinden birisinin de Fox TV’de yayınlanmakta olan Mucize Doktor dizisinin tutmuş olması olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenden dolayı da Kanal D, ülkemizde doktor dizilerinin tutacağı yargısında bulunup böylesine başarılı bir kadroyla bu diziye karar vermiş olabilir.

Hekimoğlu Dizisi Fragmanı

HOUSE MD DİZİSİ KONUSU

Hekimoğlu dizisinin orjinali olan House MD’nin konusu hakkında da kısa bir bilgi vermek de dizinin konusu hakkında bilgi edinmemizi sağlayacaktır. Doktor Gregory House, New Jersey’deki Princeton-Plainsboro Hastanesi’nde bulaşıcı hastalıklar ve nefroloji konusunda uzman ünlü bir doktordur. Başkanlık yaptığı Tıbbi Tanı Uzmanlığı Departmanı’nda teşhisi konulamayan hastaları 3 kişilik ekibiyle birlikte iyileştirmektedir.

Dr. House, bir ayağındaki sakatlıktan dolayı aksamaktadır ve ağrı kesici ilaç bağımlılığı vardır. Huysuz bir doktor olmasının yanı sıra inanılmaz teşhisler koyabilmektedir. Hastalarını kendi seçer, ekibindeki aşağılar. Fakat buna rağmen ekibindeki doktorlar onunla çalışmaya devam eder.

Bakalım Hekimoğlu dizisi, House MD’de aldığımız  tadı verebilecek mi? Timuçin Esen’in bu rol için en uygun seçim olduğunu söylemeye gerek yoktur sanırım. Heyecanla ilk bölümü bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here