The Other Two

0
50
views

2019 yılı yabancı komedi dizisi The Other Two ilk bölümü 24 Ocak 2019 tarihinde yayınlandı. Saturday Night Live (SNL) yazarlarından Chris Kelly ve Sarah Schneider’in senaryolarını hazırladığı dizinin başrollerinde ise Heléne Yorke, Drew Tarver, Case Walker gibi oyuncular yer alıyor. Dizinin bölümleri 20-21 dakikadan oluşmaktadır.

THE OTHER TWO DİZİSİNİN KONUSU

Dizide ünlü 3 kardeşin komik çatışmaları anlatılmaktadır. Potansiyeli olan aktörlerden birisi olan 29 yaşındaki Cary Dubek ve en bir profesyonel dansçı olan 30 yaşındaki kız kardeşi Brooke Dubek’in yaşamı, 13 yaşındaki küçük kardeşleri Chase Dubek’in internet fenomeni olduğunu öğrendiklerinde değişecektir.

THE OTHER TWO TANITIM FRAGMANI

DİZİNİN ANA KARAKTERLERİ

Dizinin ana 3 karakteri, 3 kardeştir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, 3 kardeş de farklı şekilde ünlü olmuştur.

Brooke Dubek

Chase’in ablası. Ailenin en büyük çocuğu. 30 yaşında. Eski bir profesyonel dansçı. Şimdilerde emlak sektöründe çalışıyor ama işinde pek başarılı olduğu ya da işini sevdiği söylenemez. Chase’in bir anda üne kavuşması onun kendi hayatını sorgulamasına ve yeni hayaller kurmasına neden oluyor. İlk icraat olarak da 5-6 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Lance’ten ayrılıyor ve yakın gelecekte 50 erkekle yatmayı kendine hedef ediniyor. Karaktere Graves, The Good Fight ve Masters of Sex gibi dizilerden tanıdığımız Heléne Yorke hayat veriyor.

Cary Dubek

Chase’in ağabeyi. Ailenin ortanca çocuğu. 28 yaşında. Eş cinsel. Sektörde bir türlü aradığını bulamayan hevesli bir aktör Cary. Ek iş olarak garsonluk yaparak geçimini sağlıyor. İşlerin onun için iyi gittiği söylenemez ve ne rol olsa oynarım modunda şu sıralar. Chase’in bir anda üne kavuşması onda ciddi bir kıskançlık hissi uyandırıyor. Karakteri Drew Tarver canlandırıyor.

Chase Dubek

13 yaşındaki Chase, ailenin en küçük çocuğu. Yakaladığı üne rağmen oldukça naif bir çocuk. İnternete öylesine yüklediği video klip büyük hit olmuş ve onun internet fenomenine dönüşmesini sağlamış çok kısa bir süre içerisinde. Şimdi ondan beklentiler daha yüksek. Yeni şarkılar yapıp bir kariyer elde etmesi gerek Chase Dreams’in. Chase karakterinde bu diziyle ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Case Walker‘ı izliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here