Survivor 2019 Sude Burcu Kimdir ?

6
329
views

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan yarışmasının kadın yarışmacısı olan Sude Burcu tekvandoda 6 kez şampiyon olması ile tanınıyor.

Sude Burcu Kaç Yaşında

Sude Burcu 1997 İzmir doğumludur. 14 yıldır tekvando ile uğraşan 22 yaşında olan milli tekvandocu Sude Burcu 6 defa tekvandoda Türkiye şampiyonu olmuştur.

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan Youtube sayfasında açıklama yapan Sude Burcu yaptığı açıklamada “Kulüpler Avrupa üçüncülüğüm, Balkan şampiyonluğum var. Türkiye ve uluslararası platformda birçok dereceye sahibim. Survivor sürekli takip ettiğim ve çocukluğumdan beri izlediğim bir yarışma zaten.Hızlı ve dayanıklıyım. Kendimi kendimle kıyaslamak istiyorum. O yüzden o parkurlarda yarışmam gerekiyor. Survivor küçüklüğümden beri hayallerimde olan bir şey. Böylece bir tecrübenin hayatımda kesinlikle olması gerekiyor. Karakterim, kararlığım ve azmim Survivor’da beni birinciliğe taşıyabilir. Kararlılık ve Milli hırsla savaşacağım. Takım enerjisi çok önemli .Psikolojik olarak çok sağlamım. En çok annemi özleyeceğimi düşünüyorum” dedi.

Sude Burcu INSTAGRAM Adresi: sude.burcu

SURVİVOR 2019 TÜRKİYE YARIŞMACILARI

Hakan Kanık Kimdir ?
Sude Burcu Kimdir ?
Yusuf Karakaya Kimdir ?
Seda Ocak Kimdir ?
Bora Edin Kimdir ?
Ecem Onaran Kimdir ?
Hikmet Tuğsuz Kimdir ?
Kader Karakaya Kimdir ?
Atakan Işıktutan Kimdir ?
Melisa Emirbayer Kimdir ?
Büşra Yalçın Kimdir ?
Okay Köksal Kimdir ?

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here