Survivor 2019 Bora Edin Kimdir ?

1
381
views

Survivor 2019 Bora Edin Kimdir ?

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan yarışmasının erkek yarışmacısı olan Bora Edin “Biz Kim miyiz Türküz” sloganı ile yarışmaya katılıyor.

Bora Edin Nereli? Kaç Yaşında ?

Bora Edin 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. 34 yaşındaki Bora Edin Malta’da profesyonel ve amatör futbol oynadığını söyledi.

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan Youtube sayfasında açıklama yapan Bora Edin yaptığı açıklamada; hırslı olduğunu ve Türk takımının çok güçlü olduğunu söyledi. 3 yıldır yarışmaya katılmak için başvuruda bulunduğunu şimdi kabul edildiği için çok mutlu olduğunu belirtti. Malta’da okuduğu için ileri derece de ingilizce bildiğini söyleyen Bora Edin Crossfitt Antrenörü olduğunu, Badminton , Basketboll ve Futbol oynadığını söyledi. Eşinin 3 aylık hamile olduğunu belirten Bora Edin “Birinci olursam, hırsım, pes etmemem ve centilmenliğim sayesinde olacağım. Şu an bu videoyu kim izliyorsa 2019 Survivor şampiyonunu izliyor.” dedi.

Bora Edin INSTAGRAM Adresi: bora.edin

Bora Edin Boyu ve Kilosu

Bora Edin 1.82 boyunda ve 84 kilogram ağırlığında olduğu düşünülüyor. Kahverengi gözlere sahip evli ve crossfitt eğitmeni

Bora Edin Fotoğrafları

 

 

Bora Edin Tanıtım Videosu

 

SURVİVOR 2019 YARIŞMACILARI

Hakan Kanık Kimdir ?
Sude Burcu Kimdir ?
Yusuf Karakaya Kimdir ?
Seda Ocak Kimdir ?
Bora Edin Kimdir ?
Ecem Onaran Kimdir ?
Hikmet Tuğsuz Kimdir ?
Kader Karakaya Kimdir ?
Atakan Işıktutan Kimdir ?
Melisa Emirbayer Kimdir ?
Büşra Yalçın Kimdir ?
Okay Köksal Kimdir ?

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here