Nöbet 3. Bölüm Fragmanı İzle

0
39
views

Show TV‘nin asker dizisi Nöbet’in 17 Mart 2019 Pazar gününde yayınlanacak yeni bölümü olan 3. Bölümünün fragmanı yazımızda yer almaktadır. PANA Film’in yapımcılığını üstlendiği Nöbet dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren büyük beğeni toplamıştır.

NÖBET 3. BÖLÜM KONULARI

Elmalı teyakkuzda! Yiğit Yüzbaşı, eşinin de aralarında bulunduğu rehineleri kurtaramadığı her saniye çaresizlikten kıvranıyor! Ama o bir asker ve Barış Binbaşı’nın emirlerine uymak ve biraz daha beklemek zorunda!

Zeynep Öğretmen’i kaçıran teröristler bu kozun ne kadar değerli olduğunu biliyor ve hain planlar kurmaya devam ediyorlar. Yiğit Yüzbaşı, eşini ve diğer masum rehineleri Jiyan’ın ve adamlarının elinden sağ salim kurtarabilecek mi?

Binbaşı Barış, Elmalı’da çok kritik bir süreci yönettiği sırada eşinden, onu altüst edecek bir haber alır. Şimdi onun için çok zor bir karar verme zamanıdır çünkü biricik evladı Alper’in ona ihtiyacı vardır.

Elmalı’ya yabancı bir misafir gelir. Fakat Arkeolog Jennifer’in Elmalı toprakları altına gömülmüş tarihle çok da bir ilgisi yoktur. Onun asıl ilgilendiği Elmalı topraklarının sınırlarıdır. O yüzden de ilk temasa geçeceği kişi Ziya Cevran’dır!

NÖBET 3. BÖLÜM FRAGMANI

 

Yapım: PANA Film
Yapımcı: Necati Şaşmaz
Yönetmen: Gökhan Erkut
Oyuncu Kadrosu: Yurdaer Okur, Cahit Kayaoğlu, Saygın Soysal, Deniz Bolışık, İpek Karapınar, İbrahim Kendirci, Kaan Sevi, Tuncay Beyazıt, Kürşat Alnıaçık, Murat Kılıç

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here