Mucize Doktor Rekor Kırdı!

0
8
views

Fox TV’nin 2019 yılı için çıkardığı en iddialı dizi olan Mucize Doktor, yayınlandığı ilk günden beridir reytinglerde hep en üst sırada yer aldı. 21 Kasım 2019 akşamı yayınlanan Mucize Doktor 11. Bölümünde rekoru bir üst aşamaya taşıdı artık. Bu bölüm reytingleri ile ilgili Fox TV tarafından aşağıdaki açıklama yapıldı:

Mucize Doktor dizisi dün akşam yayınlanan bölümüyle daha önce aldığı rekor reyting değerinin de üzerine çıkarak, 17.40 reyting ile bu defa da Total 5+ hedef kitlede 2019-2020 sezonunun en çok izlenen dizisi oldu.

21 Kasım 2019 reyting sonuçlarını da sitemizden bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Tabloda da göreceğiniz üzere ilk defa gerçek manada kamu spotu gibi bir dizinin bu tür bir başarıyı sağladığını söyleyebiliriz.

En temel amacı, insanların engelleri için farkındalık yaratmak olan bir sosyal proje olan Mucize Doktor’un bu tür bir izlenmeye ulaşması şahsen beni çok mutlu etti. Daha önce bu tür rekorları genellikle mafyalı kavga merkezli bir konulu dizileri ya da abartılı şivelerle Doğu, Ege ya da Karadeniz bölgelerine ait bir konuyu işleyen diziler elde ediyordu.

Umarım bu tür diziler ve bu tür dizilerin reytingleri hep yüksek olur ve bu tür halkı bilinçlendirmeyi hedef edinen diziler ve programlara ağırlık verilir.

Mucize Doktor ekibini en içten dileklerimizle tebrik ediyor ve daha çok rekorlar kırmalarını umut ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here