Mucize Doktor 2. Bölüm Fragmanı

0
14
views

Fox TV’nin bu seneye damga vuracak olan ve bu yılın en iyi dizisi olmaya kesin olarak aday gösterilecek olan Mucize Doktor dizisinin 12 Eylül günü yayınlanan ilk bölümü izlenme rekoru kırdı ve izleyen herkesi çok etkiledi. Farkındalık yaratma çabası da olan diziyle ilgili yapılan yorumlarda diğer dizilerde verilen sosyal mesajların ne kadar başarısız olduğu belirtilmiş, Mucize Doktor dizisi ise bu konuda çok başarılı bulunmuş. Bu yorumlarda sözde kadın haklarını savunan fakat hep kadına şiddeti, tacizi, tecavüzü açık bir şekilde gösteren, erkek döver de sever de şeklinde yaklaşımları olan diziler çok büyük tepki görmektedir.

Bunun yanında dizide otizmli bir çocuğu canlandıran dizinin başrol oyuncusu Taner Ölmez, izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Özellikle çevresinde otizmli bir çocuk bulunanlar, hareketlerinin çok doğal olduğunu ve çok iyi oynadığını belirtmektedir. Dizinin otizmli çocuklara karşı oluşturduğu farkındalık umarım herkese ulaşır.

Mucize Doktor dizisinin 2. bölümü 19 Eylül tarihinde ekranlarda yerini alacak. Bu bölüm için yayınlanmış olan videolar bu yazımızda bulabileceksiniz.

Mucize Doktor 2. Bölüm (19 Eylül 2019) 2. Fragmanı

Mucize Doktor 2. Bölüm (19 Eylül 2019) Fragmanı

Mucize Doktor 2. Bölüm (19 Eylül 2019) Teaser

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here