Maximum Kart Özdilek 30 TL Maxipuan Kampanyası

0
177
views

Maximum Kart Özdilek 30 TL Maxipuan Kampanyası

17 Ocak – 27 Şubat 2019 tarihleri arasında Özdilek Marketler ve Mağazaları’ndan tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL MaxiPuan ayrıcalığı! Üstelik giyim ve tekstil ürünlerinde 4 taksit seçeneğine ilave 4 taksit, elektronik ürünlerinde 2 taksit seçeneğine ilave 4 taksit imkanı sunulacaktır.

Kazanacağınız MaxiPuan’ları Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
Katılmak için:
    • Cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra uygulama üzerindeki kampanya sayfasındaki “Katıl” butonuna tıklayabilir, (Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir)
• maximum.com.tr kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Kampanyaya katılın” butonuna tıkladıktan sonra istenen bilgileri girebilir,
• OZDILEK yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızdan 4402’ye SMS
gönderebilirsiniz. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ozdilekteyim.com internet sitesinden gerçekleştirilecek alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 05 Mart 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 18 Mart 2019’dur. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir. Alışveriş sonrası iptal veya iade edilen işlemler kampanyamız harcama hesaplamasına dahil edilmeyecektir. Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here