Maria ile Mustafa 4. Bölüm Fragmanı

0
6
views

Kolobiyalı Maria ile Ürgüplü Mustafa’nın aşkını konu alan ATV’nin yeni dizisi Maria ile Mustafa’nın 4. bölümü 27 Eylül akşamı ekranlarda yerini alacak.

Maria ile Mustafa 4. Bölüm’de Neler Olacak?

Maria, başlarına gelen her şeyden sorumlu olduğunu düşünerek kendini suçlarken bir bebekleri olacağını öğrenen Mustafa, mutlu olmaları için zor bir karar verir. Feriha gizlice öğrendiği bu kararı Kudret’e yetiştirir. Mustafa’nın verdiği kararı öğrenen Kudret, Maria’yı da alıp konağa yerleşmesini önerir. Nadire ile Nihat, bu defa Nisan ve Rüzgar yüzünden karşı karşıya gelmek zorunda kalırlar! Diğer yandan Gonca, Maria ile Mustafa’yı öldürmeye çalışan Galip’le yüzleşir. Mustafa’nın Maria için kızını boşayacağını öğrenen Haşmet harekete geçer. Mustafa’nın verdiği önemli karar ortaya çıkınca, başta Gonca olmak üzere herkes büyük bir şok yaşar!

Maria ile Mustafa 3. Bölüm

Maria ile Mustada dizisinin 3. bölümü 20 Eylül tarihinde yayınlanmıştı. Bölümü kaçıranlar, dizinin resmi youtube hesabından bölümü izleyebilirler. –> Maria ile Mustafa 3. Bölüm

Maria ile Mustafa 4. Bölüm (27 Eylül 2020) >>> 2. Fragman

Maria ile Mustafa 4. Bölüm (27 Eylül 2020) >>> 1. Fragman


Dizinin Konusu: Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ile Ürgüp’ün tanınmış ailesinin veliahtı olan Mustafa’nın aşk hikayesini konu alan dizi; bu aşk içindeki gerilimi, imkansızlığı ve ikilinin yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyor.
Yapım: NTC Medya
Yapımcı: Mehmet Yiğit Alp
Senarist: Birol Elginöz
Yönetmen: Faruk Teber

Oyuncular
Jessica May –> Maria
Hilmi Cem İntepe –> Mustafa
Tamer Levent –> Kudret
Haki Biçici –> Şahin
Ezgi Çelik –> Nadire

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here