Maria ile Mustafa 3. Bölüm Fragmanı

0
16
views

Kolobiyalı Maria ile Ürgüplü Mustafa’nın aşkını konu alan ATV’nin yeni dizisi Maria ile Mustafa’nın 3. bölümü 20 Eylül akşamı ekranlarda yerini alacak.

Galip’in ateşlediği silah ortalığı karıştırır. Mustafa’nın Gonca’dan ayrılmamasını isteyen Kudret, Maria’yı kovar. Karnında Mustafa’nın bebeğini taşıyan Maria, aşkıyla gururu arasında ne yapacağını bilemez! Reyhan’ın söyledikleri onu bir karar vermeye zorlar. Nadire, intikam hırsı ve öfkesi nedeniyle olanlardan büyük bir suçluluk duyar. Maria, hayatını en zor kararını vermeye çalışırken, aşkı uğruna bütün dünyayı karşısına alan Mustafa’nın Maria’dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. İkisi de kendilerini bekleyen çok büyük tehlikeden habersizdirler!

Maria ile Mustada dizisinin 2. bölümü 13 Eylül tarihinde yayınlanmıştı. Bölümü kaçıranlar, dizinin resmi youtube hesabından bölümü izleyebilirler. –> Maria ile Mustafa 2. Bölüm

Maria ile Mustafa 3. Bölüm (20 Eylül 2020) >>> 2. Fragman

Maria ile Mustafa 3. Bölüm (20 Eylül 2020) >>> 1. Fragman


Dizinin Konusu: Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ile Ürgüp’ün tanınmış ailesinin veliahtı olan Mustafa’nın aşk hikayesini konu alan dizi; bu aşk içindeki gerilimi, imkansızlığı ve ikilinin yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyor.
Yapım: NTC Medya
Yapımcı: Mehmet Yiğit Alp
Senarist: Birol Elginöz
Yönetmen: Faruk Teber

Oyuncular
Jessica May –> Maria
Hilmi Cem İntepe –> Mustafa
Tamer Levent –> Kudret
Haki Biçici –> Şahin
Ezgi Çelik –> Nadire

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here