Leke Sezon Finali 9. Bölüm (18 Haziran Salı) Fragmanı

0
73
views

Leke dizisi, hukuk öğrencisi olan Yasemin’in aşık olduğu Cem ile arasına giren talihsiz olayları ve bu ikilinin aşklarını konu alıyor. Velayetini almaya çalıştığı yurtta kalan duyma engelli kardeşi olan Yasemin, ev arkadaşı yüzünden büyük sıkıntılar yaşadı.

Leke dizisinin 1. sezonunun final bölümü olan 9. bölümü 18 Haziran Salı günü Kanal D ekranlarında olacak. Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla, dizinin başından beri saklanmış olan sırlar artık duyulması istenmeyen kişiler tarafından duyulacak. Bu sırlar neler?

İlk sır, Yasemin’in yanlış bir anlamadan dolayı hayat kadını muamelesi görmesiydi. Yasemin, bu olayı Cem’den sır gibi sakladı fakat Cem bunu öğrendi ve Yasemin’i yine dinlemeyip tokat yiyecek gibi.

İkinci sır ise polis Birkan ile Yasemin’in ev arkadaşına fuhuş yaptıran kadının kardeş olması. Bu bölümde Yasemin bu sırrı öğrenecek. Polise gittiği sırada ise kardeşinin kaçırıldığını öğrenecek ve polisten geri çıkacak galiba.

Üçüncü sır ise Cem’in kardeşinin Yasemin’in sırrını bilmesine rağmen Cem’e anlatmayışı. Cem bunu da öğrenecek ve kardeşinin amacını anlayacak. Kardeşinin kendisine daha fazla zarar vermek için bu sırrı aşık olduğu zaman söyleyeceğini anlayacak.

Fragmandan anladıklarımız bunlar, bakalım 18 Haziran gecesi yayınlanacak olan bölümde bizi başka hangi heyecanlı sahneler göreceğiz.

Leke 9. Bölüm Fragmanı

Leke Yapımcı Bilgileri:

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Metin Balekoğlu
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Senaryo: Yıldız Tunç
Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu
Müzik: Cem Yıldız
Genel Sanat Yönetmeni: Nilüfer Ayşe Çamur
Sanat Yönetmeni: Aytaç Çınaroğlu
Görüntü Yönetmeni: Emin Çakır

Oyuncu Kadrosu:

Burak Sevinç
Melis Sezen
Selen Uçer
Mehmet Bozdoğan
Nail Kırmızıgül
Tolga Güleç
Nurinisa Yıldırım
Ferdi Sancar
Tuğçe Açıkgöz
Lale Başar
Selahhattin Paşalı
Kerim Tuna Kaba
Yağmur Özbasmacı
Ziya Çiçek
Serap Önder
Aslı Turanlı
Mert Asutay
Mehmet Avcı
Ali Savaşçı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here