Kurşun Dizisi Final Yapıyor!

0
11
views

Fox TV’nin büyük şeyler beklediği dizilerden birisi olan Kurşun’un oyuncu kadrosu da çok iddialıydı aslında. TRT 1’deki Diriliş Ertuğrul dizisi ile çok büyük başarı kazanan ve ödüller alan Engin Altan Düzyatan, sevilen eski dizilerden Poyraz Karayel dizisinin başrol oyuncusu Burçin Terzioğlu ve Berrak Tüzünataç gibi ünlü oyuncular dizide yer alıyorlar.

Dizinin böylesine güçlü oyuncu kadrosuna rağmen reytinglerde çakılmasının birçok nedeni var aslında. Bunlardan birincisi senaryonun her ne kadar yeni bir grup tarafından yazılması kararı alınması olarak söylenebilir. İkinci olarak da dizinin başında beri yapılan hatalar. Ve son olarak da ATV’nin yeni dizisi Kuruluş Osman‘ın reyting rekoru kırması olarak belirtilebilir. 20 Kasım 2019 reyting sonuçlarına baktığınızda açık olarak görebileceksiniz ki Kurşun dizisinin izlenme oranı çok düşük.

Sadece 20 Kasım’da yayınlanan Kurşun dizisi 5. bölümü de değil aslında, daha önceki bölümlerde de aynı sonuçlar var aslında. Aynı şekilde 13 Kasım reyting sonuçlarına baktığınızda da Kurşun dizisinin 4. bölümünün de reytinglerinin kötü olduğunu görebilirsiniz.

Kurşun Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda, Fox TV’nin Kurşun dizisine final yaptırması kaçınılmaz gerçek olarak görünüyor. Peki ne zaman final yapacak sorusu geliyor hemen akıllara. Bu sorunun cevabını da TV100’den Birsen Altuntaş veriyor. Altuntaş’ın verdiği habere göre, Kurşun dizisi 7. bölümü ile final yapacak ve Fox TV ekranlarına veda edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here