Hercai Dizisi Konusu ve Oyuncuları

1
392
views

ATV ekranlarında kısa süre sonra yayına girecek olan Hercai Dizisi için geri sayım başladı.

18 Ocak 2019 tarihinde Mardin’de çekimlerine başlanan Hercai Dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı otururken dizisinin senaristliğini ise Eda Tezcan yapacak.

Hercai Dizisi güçlü kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Hercai Dizisi Oyuncuları

Akın Akınözü (Miran Aslanbey)

1990 doğumlu yakışıklı oyuncu Ankara doğumludur. 29 yaşındaki genç oyuncu Aslan Ailem ve Payitaht Abdulhamid dizilerinde rol almıştır. Hercai Dizisin’de Miran Aslanbey adıyla rol alacaktır.

Ebru Şahin (Reyyan Şanoğlu)

‘İstanbullu Gelin’ ve ‘Yasak Elma’ dizileriyle dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu 1994 İstanbul doğumludur. 24 yaşındaki güzel oyuncu İstanbul Üniversitesinde Besy’da eğitim hayatına devam etmektedir. Ebru Şahin Hercai dizisinde Reyyan karakterine hayat verecektir.

İlay Erkök (Yaren Şanoğlu)

Hercai dizisinde Yaren karekterini canlandıracak olan güzel oyuncu İlay Erkök aslen Manisalıdır. İlay Erkök İnadına Aşk ve Hayatımı Aşkı dizilerinde rol almıştır.

Ayda Aksel (Hanımağa Azize) (Azize Aslanbey)

1962 yılında İstanbul’da doğan 57 yaşındaki usta oyuncu Ayda Aksel Hercai Dizisinde Miran Aslanbey’in annesi Hanımağa Azize’yi canlandırmaktadır. Ayda Aksel son olarak Gülperi dizisine konuk olsa da Poyraz Karayel, Kördüğüm ve Zengin Kız Fakir Oğlan dizilerinde yer alma başarısı göstermiştir

Gülçin Santırcıoğlu (Sultan Aslanbey)

Hercai Dizisinde Sultan Aslaneby karakterini canlandıran Gülçin Santırcıoğlu 1977 İzmir doğumludur.42 yaşında ki oyuncu Nefes Nefese ve Oyun Bozan dizilerinde yer almıştı.

 

Macit Sonkan (Nasuh Ağa)

Macit Sonkan Hercai Dizisinde Nasuh Ağa karakterini canlandıracaktır.1953 İzmir Torbalı Yazıbaşı doğumlu olan usta oyuncu sayısız sienam ve tiyatroda rol almıştır.
Hercai Dizinde rol alan diğer oyuncular ise şunlardır;
Serdar Özer (Cihan Şanoğlu) lar
Mardinli Yusuf Bedir (Bedirhan)
Serhat Tutumluer(Hazar Şanoğlu)
Oya Unustası(Gönül Aslanbey)
Tansu Taşanlar(Azad Şanoğlu)
Gülçin Hatıhan (Handan Şanoğlu )
Fırat Sancak
Edip Saner
Eda Başlamışlı
Güneş Hayat
Aydan Burhan
İnci Şen
Feride Çetin

Hercai Dizisi Konusu

Hercai dizisinde başrol oyuncusu Miran Aslanbey’in (Akın Akınözü) intikamdan doğan imkansız bir aşkı anlatılacak. Aslanbey ve Şanoğlu aileleri arasındaki hikayeyi konu alacak ve Mart ayı içerisinde ATV ekranlarında yayına başlaması planlanıyor.

 

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here