Hercai 23. Bölüm Fragmanı

0
19
views

Hercai dizisinin 23. bölümü 29 Kasım akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında yerini alacak. Dizinin bu bölümü yayınlanana kadar eklenen videoları bu yazımızda bulabileceksiniz.

Hercai 23. Bölüm Fragmanı (29 Kasım)

Hercai 22. Bölümde Neler Olmuştu?

ATV’nin popüler dizilerinden birisi olan Hercai’nin 22 Kasım akşamı yayınlanan 22. bölümü 22 Kasım Cuma reyting sıralamasında en üst sırada yer aldı. Dizinin bu bölümünde Hazar’ın, Miran’ın adını vermesi Reyyan ve Miran arasındaki tüm dengeleri değiştirir. Miran suçsuzluğunu haykırırken, Reyyan babasının ağzından çıkan sözlerin gerçekliğinden emin olurken Miran’ın bu zamana kadar rol yaptığını, hala intikamından vazgeçmediğini düşünür. Ne yaparsa yapsın Miran’ın içindeki öfkeyi yok edemediğini anlayan Reyyan, bundan sonra ailesini korumak için mücadele etmeye ant içer. Hazar’ın ağzından çıkan bir kelimenin her şeyi yakıp yıkacak kadar güçlü olması Miran’ı derinden yaralarken, Reyyan’ın kendisine haksızlık ettiğini düşünmektedir. Yıllar önce Dilşah’a vermiş olduğu sözün altında ezilen Esma, bu intikam oyununu sonlandırmak ve Hazar’la Miran’ı bir araya getirmek için elindeki mektubu Zehra’ya teslim eder.

 


Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz üstlendiği, “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” mottosuyla yola çıkan Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Eda Başlamışlı paylaşıyor.

Yapımcı: Mia Yapım
Senaryo: Eda Tezcan & Feraye Şahin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here