“Hayat Sevince Güzel”

0
160
views

FOX ‘tan yepyeni bir dizi, “Hayat Sevince Güzel” yaz aylarında ekranlarda olacak…

Oyuncu kadrosunda Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik, Uğur Çavuşoğlu, Macit Koper, Hakan Meriçliler, Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın, Sema Atalay, Deniz Baytaş, Ayşen Sezerel, Yeliz Akkaya, Neşem Akhan, Şennur Nogaylar, Seda Telciler, Batuhan Aydar, Hasan Denizyaran, Ömür Özdemir, Tolga Öztürk ve An?l Çelik’in yer aldığı “Hayat Sevince Güzel” çok yakında FOX ‘ta izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Yaptıkları dolandırıcılıklar yüzünden İstanbul ‘dan apar topar kaçan Göçer ailesi, arkalarında bıraktıkları belalılardan olabildiğince uzaklaşmaya çalışırken, kendilerini Ege ‘de bulurlar. Köyün hırçın güzeli Zarife ‘nin koyunları yüzünden kaza yaparlar. Zarife, Savaş ve Barış arasındaki aşk üçgeninin fitili de o an ateşlenmiş olur. Kazada yaralanan Şinasi ‘ye yardım eden Zarife, sadece kendi köylerinde yeti?en bir bitki olan ve köye de adını veren otundan yaptıklar? merhem ile onu tedavi eder.

hayat-sevince-guzel

Bu merhemin mucizevi bir etkisi olduğunu gören Göçer ailesi, formülün peşine düşerler. Kazara karşılaşan bu üçlünün hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bir iddia ile başlayan aşk oyunu, zamanla aşkın en gerçek haline dönüşecektir.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here