FOX Play Nedir ?

0
522
views

Fox TV‘nin yeni online platformu FOX play, herkes tarafından çok merak ediliyor. Gelişen teknolojiye FOX TV’de ayak uydurdu dersek tam yeri olur. Artık insanların sadece Televizyon başında zaman geçirmediğini gören televizyon kanalları sadece internet üzerinden yayın yapan dizilere yönelmeye başladı. FOX TV’nin yeni projesi FOX Play’de bunun için geliştirilmiş yeni bir platform.

FOX Play’in FOX TV’den Farkı Ne ?

Geleneksel izleme alışkanlıklarının popülerliğini kaybetmesiyle ortaya yeni çıkan FOX Play uygulaması ile FOX TV’nin yayın akışında yer alamayan dizileri ve FOX TV’nin geçmiş dizilerini ücretsiz ve reklamsız izleme imkanı bulacaksınız.

FOX Play Nasıl İndirilir ?

FOX Play Smart Televizyonlarda, tabletlerde, PC’lerde ve Cep Telefonlarında indirilebilecek, uygulamaya foxplay.com.tr ve FOX’un mobil uygulaması üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabilecek.

FOX Play Dizileri

FOX’un bünyesinde bulunan televizyon kanallarından FX, Fox Crime, National Geographic, Nat Geo Wild ve 24Kitchen TV‘de oynanan dizilerin ve gençler arasında popüler olarak izlenen “4N1K İlk Aşk” dizisi fox play’de olacağı öngörülüyor. Şubat ayı içerisinde hizmete başlayaması planlanan FOX Play için merak söz konusu.

FOX Play Dizileri Ücretli mi Olacak ?

FOX TV’nin yeni mobil uygulama platformu FOX Play’de yayınlanacak olan dizilerin ücretli olacağı konuşalsada FOX TV‘den henüz herhangi bir açıklama gelmedi.  karşımıza çıkıyor.

TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here