Enes Batur: Gerçek Kahraman Film Fragmanı

0
58
views

Türkiye’nin en çok kazanan ve en popüler youtuber’ı Enes Batur ikinci filmini geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkardı. Enes Batur’un ilk sinema filmi olan Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? filmi 2018 yılında en çok izlenen ilk 10 film arasına girdi. Bu da ünlü youtuber’ı yeni film için motive eden en önemli faktördü aslında.

Fakat ikinci filminin ilk birkaç günü Enes Batur’un istediği ya da beklediği gibi olmadı. İlk filmi 1.5 milyon civarında izlenen Enes Batur’un ikinci filminin 400.000 izlenmenin altında kalması bekleniyor. Aslında bu izlenme miktarı az değil fakat ilk filmden sonra hayal kırıklığı yarattı desek abarmtış olmayız sanırım.

Enes Batur: Gerçek Kahraman Film Fragmanı

Enes Batur: Gerçek Kahraman Filminin Konusu

Enes Batur’un bu filmi, ilk filmin devamı niteliği taşıyor. İlk filmde içine kapanık, çevresi tarafından dışlanan bir çocuk olan Enes Batur’un hayallerinin peşinden koşma hikayesi anlatılmıştı. Bunun sonucunda da şöhret basamaklarını nasıl tırmandığı gösterilmiştir. Bu filmde ise Enes Batur’u Adalet Savaşçıları’na katılmış ve sonunda da bir kahramana dönüşen genç olarak izleyeceğiz.

Enes Batur: Gerçek Kahraman Filmi Youtuber Oyuncuları

Enes Batur
Ömer Başdoğan (Nalet Bebe)
Fatih Yasin
Atakan Özyurt
Bilal Hancı
Baturay Anar
Alper Rende
Fırat Sobutay
Kaya Giray
Halil Söyletmez
Berk Muhammet Sezgin
Berk Coşkun
MC Yaralı
Ezgi nin Kanalı
Burak Güngör
Şeyda Erdoğan
Marul Kafa
Turgut Ekim
Ruhi Çenet
Veysel Zaloğlu
Röportaj Adam
Sude Çınar
Buse Plan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here