Dünya Avucunuzda 1. Bölüm Fragmanı

0
47
views

Dünya Avucunuzda 1. Bölüm Fragmanı

Dünya Avucunuzda gezi programı olarak Burcu Esmersoy’un sunumu ile FOX ekranlarına 9 Mart 2019 Cumartesi 12:15 ‘de yayına başlıyor.

Programda yıl boyunca National Geographic Traveler Dergisi’nin desteğiyle belirlenen ilgi çekici seyahat rotalarının gizli kalmış noktalarına doğru keşfe çıkılacak ve bu rotalarda yaşayanların yerel deneyimleri FOX izleyicisiyle paylaşılacak. İzleyicilerin bu bölgelere özel lezzetlerin nerelerde tadılabileceğini öğreneceği, şehirlere dair tarihsel ve kültürel bilgiler edinebileceği programda, herkesin tatilini daha keyifli hale getirecek çok özel tüyolar verilecek.

Burcu Esmersoy’dan dopdolu seyahat programı!
Vodafone Red’in katkılarıyla yayınlanacak seyahat programında alışılagelmiş ve popüler yurt dışı gezi rotaları yerine, dünyanın çok özel ve saklı yerleri konu alınacak. Programda yıl boyunca National Geographic Traveler Dergisi’nin desteğiyle belirlenen ilgi çekici seyahat rotalarının gizli kalmış noktalarına doğru keşfe çıkılacak ve bu rotalarda yaşayanların yerel deneyimleri izleyiciyle paylaşılacak. İzleyicilerin bu bölgelere özel lezzetlerin nerelerde tadılabileceğini öğreneceği, şehirlere dair tarihsel ve kültürel bilgiler edinebileceği programda, herkesin tatilini daha keyifli hale getirecek çok özel tüyolar verilecek.

İzleyiciyle buluşmaya hazırlanan programın ilk fragmanı yayına girdi. Fragmanda Esmersoy’un, programın ilk durağı olan, limanı, kanalları, tarihi binaları ve hareketli caddeleriyle ünlü Kopenhag’daki maceralarına göz atmak mümkün.

Oturduğunuz yerden dünyayı gezmeye hazır olun!
Instagram fenomeni Sezgin Yılmaz’ın ve National Geographic Traveler Dergisi editörlerinin Burcu Esmersoy’a eşlik edeceği programda 6 farklı ülke ziyaret edilecek. Bu rotaları seyahatseverler FOX ile Vodafone Red sosyal medya hesaplarından takip edebilecek, eş zamanlı olarak da National Geographic hesaplarından hem ekibin, hem de dünyanın masalsı güzellikte daha fazla rotasına erişebilecek.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here