Diziler Ne Zaman Başlayacak 2019?

0
94
views

Dizilerde okullar gibi yarıyıl tatiline girmiş dersek yalan olmaz. Her yıl diziler Ocak ayının ilk haftasında ara veriyor. Fakat bu sene ara biraz daha uzun olacağa benziyor. Zira bu sene TV Kanalları‘nın ekonomik durumu geçmiş yıllara nazaran daha da zor görünüyor. Gülse Birsel’de sosyal medya hesabından bu yılın geçmiş yıllardan daha zor olacağını söyledi.

Gülse Birsel, yaptığı açıklamada “Kahkahalar ve her hafta çoğalan seyircimiz için teşekkürler. Önemli açıklama: Malumunuz her Ocak ayının ilk 1-2 haftası, diziler yayına ara verir. Bunun sebebi Ocak ayının başında TV kanallarında reklam olmamasıdır. Bu yıl ise reklam durumu biraz daha sıkıntılı imiş. Bu sebeple, TRT hariç tüm kanallar bir araya gelip 21 Ocak haftasına kadar hiçbir dizinin yeni bölümünü yayınlamama konusunda ortak karar aldı. Yani biraz hasret kalacağız. 23 Ocak Çarşamba gününden itibaren yine her hafta beraberiz!” dedi.

Bu soru acaba TV Kanalları gelirlerinde azalmamı var sorusunu akıllara getirdi. Zira 2018 yılında ABD’de TV Kanallarının gelirlerinde ilkkez azalma meydana gelmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here