Çukur’a İdris Baba Geri Mi Geliyor?

0
42
views

Çukur’un 14 Eylül’de yayınlanan 4. sezonnun 2. bölümünde heyecan hiç düşmedi. Cumali, kardeşi Yamaç’ı vurduktan sonra Yamaç’ı kaçırıp tekrar normale dönmesini Cengiz Erdenet sağladı.

Dizinin bu bölümünde bir gizli karakter daha ortaya çıktı. Kahvede çalışan çaycı Nedim, herkesinde aklında bir soru işareti oluşturuyordu diziye girdiği günden beri. Bu bölümde de gerçekten de farklı biri olduğu ortaya çıktı. Profesyonel bir ekiple birlikte Arık Erdenet’in uyuşturucu yüklü iki tırını kaçırdı ama taktığı takip cihazı sayesinde Arık tekrar tırları geri aldı. Bununla da kalmadı, tırları bulduğu yerdeki tüm tırları da yaktı.

Ve bundan sonra da Nedim, bir adamın yanına giderek ona rapor verdi. Adamın Nedim’i Çukur’dan haber almak için kahveye yerleştirdiği anlaşıldı. Burdan sonra herkesin aklındaki soru “Bahçıvan tipli bu adam kim” sorusu oldu.

Bu soruya ilk akla gelen cevap da tabi ki İdris Baba. Çünkü Yamaç, İdris Baba’yı öldürdü diye abisi tarafından vuruldu ve Çukur’dan kovuldu. Bu durumu düzeltebilecek tek birşey var, o da İdris Baba’nın yaşıyor olması.

Bu ihtimallerden birisi tabi, bunun dışında da ihtimaller var. Fakat kesin olan birşey, bu kişinin Çukur’la doğrudan bağlantısının olduğu ve daha önce gördüğümüz biri olma ihtimali yüksek. Önümüzdeki Çukur bölümlerinde bu gizemli karakter hakkında daha çok bilgi alacağız büyük ihtimalle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here