Çukur 2. Sezon 27. Bölüm (8 Nisan) Fragmanı

0
51
views

Geçtiğimiz bölümde Karakuzuların bittiğini ve Çeto’nun Mahsun tarafından öldürüldüğünü gördük. Ayrıca Mahsun’un Yamaç’ın karısı Sena’yı kaçırdığını ve Yamaç’ı öldürmeme karşılığında yanına tuttuğunu gördük. Bölümün sonunda ise Yamaç, Sena’nın adresine ulaştı fakat adresin yanlış adres olduğunu anladık fakat Sena’nın kapısını çalan kişinin ise yüzüklü adam olduğunu gördük. Bu bölümün sonunda Sena’nın ölüp ölmeyeceği merak konusu olmuştu.

Çukur 2. Sezon 27. Bölüm (59. Bölüm) Fragmanı

27. Bölüm fragmanında Sena’nın öldüğü anlaşılıyor. Bu fragmandan anlaşıldığı üzere Mahsun da öldürülecek büyük ihtimalle. Peki şimdi ne olacak? Bu bölümde ilk olarak yüzüklü adamın kim olduğunu göreceğimizi düşünüyorum. Sonraki bölümlerde de Çukur, yeni düşmanlar ile uğraşacak tabi ki.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here