Çukur 2. Sezon 25. Bölüm (25 Mart) Fragmanı

0
54
views

ÇUKUR dizisinin bir önceki bölümü ÇUKUR 2. SEZON 24. BÖLÜMÜ‘nde işler Koçovalılar lehine gelişmeey başlamıştı. Aile içerisindeki tüm gizli saklı işleri, Çeto İdris Baba’ya anlattı. Bunun sonunda da kısa bir anlaşmazlık sonunda aile tekrar toparlandı. Diğer tarafta ise Yamaç, Baykal’ın ölmediğini ve hala yaşadığını anladı. Bölümdeki en vurucu sahne ise Mahsun’un, Çeto’nun gazına gelip kendi babasını öldürme sahnesiydi. Gösterilmedi ama büyük ihtimalle annesi de kalp krizi geçirip ölecek.

Bakalım yeni bölümde bunun sorumlusu olarak kimi gösterecek Mahsun; Çeto’yu mu yoksa Koçovalılar’ı mı?

ÇUKUR 2. Sezon 25. Bölüm İLK SAHNESİ

Yeni bölümün ilk sahnesinde, Çeto Mahsun öldü diyor Karakuzulara ve bunun sorumlusunun Koçovalılar olduğunu söylüyor. Yani büyük ihtimalle Mahsun’u Çeto öldürdü. Yukarıda sorduğumuz sorunun cevabı Çeto olacak gibi görünüyor. Yayınlanacak diğer tanıtım videoları ile 25 Martta yayınlanacak bölüm biraz daha netleşecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here