Çukur 2. Sezon 24. Bölüm Fragmanı

1
52
views

ÇUKUR dizisinin bir önceki bölümü ÇUKUR 2. SEZON 23. BÖLÜMÜ‘nde işler iyice karışmıştı. Çeto’nun geçmişini öğrendik ve Mahsun’la tanışmasını gördük. Şimdi bilinmeyen olan Mahsun’un çocukluğu kaldı. Tahmin edileceği üzere, Mahsun kesin birinin oğlu çıkacak. Benim tahminim Beyefendi yani Baykal Bey’in oğlu çıkacağı yönünde. Zaten önceki çocuklarıyla da ilişkisi çok iyi olmadığı için muhtemel baba adaylarından biri olabilir. Ayrıca bir önceki bölümde, Çeto yine düğün basacaktı ama bu kez baltayı taşa vurdu ve bu şekilde de Mahsun’la barıştı. Ayrıca Koçovalı kardeşler de Baykal Bey’in Karakuzuları desteklediğini öğrendi ve adamın ölmediğini anladılar.

Birçok gizemin çözüldüğü bu bölümden sonra, yeni bölümde neler olacağı heyecanla beklenmekteydi.

ÇUKUR 2. Sezon 24. Bölüm 2. FRAGMANI

ÇUKUR 2. Sezon 24. Bölüm 1. FRAGMANI

2. Sezon 23. Bölümün sonunda yayınlanmış olan yeni bölümden ilk sahne videosunda, Çeto ve Vartolu Çukur sokaklarında karşı karşıya geçiyor. İkili arasında geçen konuşmalar aşağıda verilen önizleme videosunda verilmiştir.

ÇUKUR 2. Sezon 24. Bölüm ÖNİZLEMESİ

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here