Çukur 2. Sezon 23. Bölüm Fragmanı

0
74
views

Çukur’un 2. sezonunun 22. bölümünün sonlarına doğru, Cumali Koçovalı Yıldız’a evlenme teklif etmişti. Aynı zamanda da babasının ve annesinin de Cumali için başka bir kız bulduklarını görmüştük. Yani çok fena bir çıkmaza girmiş gibiydi. Çukur 2. Sezon 23. Bölüm ilk fragmanında bu konuya değinilmiş. Bu fragmana göre, Cumali, Yıldız’la evleneceğini Yamaç’a anlatıyor ve bunu da anneleri gizliden dinliyor. Sonra da gidip Yıldız’la konuşuyor. Cumali, evlilik kutlamasını Karakuzuların kapısının önünde yapıyor ama fragmanda gördüğümüz kadarıyla, babası Cumali’ye ayarı verecek ve Damla ile evlen diyecek. Ailesi ile aşkı arasında kalan Rambo Cumali bakalım ne yapacak? Bölümün ilkinci fragmanı geldiğinde de yazımız güncellenecektir.

Çukur 2. Sezon 23. Bölüm 1. Fragmanı


Çukur 2. Sezon 23. Bölüm İlk Sahne

Çukur 2. Sezon 22. Bölümün sonunda yayınlanmış olan yeni bölümden ilk sahne videosunda da Cumali’nin Yamaç’a evlenme kararını açıklaması analatılmıştı.


Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here