Çocuk 11. Bölüm Fragmanı (26 Kasım 2019)

0
25
views

Star TV’nin yeni sezon dizilerinden birisi olan Çocuk’un 26 Kasım günü 11. bölümü ekranlarda yerini alacak. Dizi yayınlanana kadar Çocuk 11. Bölüm ile alakalı videoları bu başlık altında bulabileceksiniz. Ayrıca yazımızın ilerleyen kısımlarında 10. bölümün özetini de bulabilirsiniz.

Çocuk 11. Bölüm 2. Fragmanı (26 Kasım 2019)

Çocuk 11. Bölüm Fragmanı (26 Kasım 2019)

Çocuk 10. Bölümde Neler Oldu?

19 Kasım günü Star TV ekranlarında, Çocuk dizisinin 10. bölümü yayınlandı. Bu bölümde Hasan’ın Şule’den duyduklarıyla dünyası altüst olur. Efe, Hasan’ın oğludur. Bunca sene öldüğünü düşündüğü, bunun için kendini suçladığı oğlu gözünün önündedir. Hasan, bütün öfkesiyle köşke giderken Asiye ve Ali Kemal de Zeynep’ten Hasan’ın her şeyi öğrendiği bilgisini alır. Asiye, korkuyla Ali Kemal ve Efe’yi evden uzaklaştırmaya çalışırken Ali Kemal hiçbir yere gitmemekte kararlıdır. Hasan ve Karasu ailesi arasında büyük bir yüzleşme yaşanır. Hasan’ın elindeki silahla bir adım ileriye gitmesine oğlu engel olur. Hasan dağılmıştır… Ona baba demesi gereken oğlu, Hasan’ı amcası bilmektedir. Ona söylenen bu yalanın içinde, sevdiği en çok güvendiği Akça’nın da payı vardır. Hasan ve Akça’nın yolları büyük bir tartışmayla ayrılırken Şule de Zeynep’le birlikte köşkten kovulur.

Akça affedilmek için yalvarıp medet umarken Hasan için oğlunu almaktan başka düşündüğü bir şey yoktur. Asiye anneliğine yenik düşerek baba oğlu bir araya getirirken… Ali Kemal bu durum için daha büyük önlemler alması gerektiğine karar verir.

Oğlundan mahrum edilen Şule Efe’nin yurt dışına gönderildiğini öğrenir. Ali Kemal’in bu hamlesi, Hasan’ın Burak’ı kaçırmasıyla karşılık bulur. Ama Hasan bu oyunda tek başına değildir. İki baba oğullarına kavuşmak için birbirleriyle kıyasıya bir mücadeleye girerken, Zeynep’in ödeyemediği borcu herkesin dahil olacağı bir belaya doğru adım adım yaklaşmaktadır.


Çocuk Dizisi Yapım Bilgileri

Yapımcı: 1441 Productions
Yönetmen: Serkan Birinci
Senaryo: Nazlı Sunlu Kaçan – Hilal Yıldız Nazlı Sunlu Kaçan – Hilal Yıldız

Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Asiye Karasu — Nazan Kesal
Hasan Çetin — İsmail Hacıoğlu
Ali Kemal Karasu — Serhat Teoman
Akça Yılmaz — Merve Çağıran
Şule Karasu — Ceyda Ateş Toplusoy
Murat Karasu — Kenan Acar
Emine Yılmaz — Nimet İyigün
Osman Şahin — Okday Korunan
Melek Şahin — Selda Aktuna
Ayşe Şahin — Aylin Aras
Efe Karasu — Mehmet Emin Güney

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here