Behzat Ç. Muamması Devam Ediyor!

0
39
views

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde yer aldığı Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç ilk olarak televizyonda yayınlandı. Televizyonda 3 sezon devam eden ve 96 bölüm yayınlandıktan sonra dizi sonlandırıldı.

Behzat Ç. İkinci Sezonu Detayları

Diziye 6 yıl ara verildikten sonra Behzat Ç Bir Ankaraya Polisiyesi’nin devamı BluTV digital platformunda çekildi. Dizinin ikinci sezonu ile ilgili çıkan Eylül 2019 sonu habere göre:

9 bölümden oluşan ilk sezonu büyük ilgi gören dizinin ikinci sezonu da çekilecek. Ekip çok yakında yeni bölümlerin çekimlerine başlayacak. Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç ve Belçim Bilgin’in rol aldığı dizinin birinci sezonunda bölüm süreleri 45 dakikaydı. İkinci sezonda ise her bölüm 60 dakika olacak.

Behzat Ç Yeni Sezon Fragmanı

Erdal Beşikçioğlu Diziye Veda Mı Ediyor?

Ekim 2019 sonuna doğru çıkan haberlerde ise Erdal Beşikçioğlu’nun diziye veda edeceği iddia edildi.

Fenomen dizi Behzat Ç.’de büyük kriz çıktı. TV100’den Birsen Altuntaş’un haberine göre; dizide önce Ercüment Çözer karakterini canlandıran Nejat İşler, ardından da başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu’nun “Ben artık projede yokum” dediği öğrenildi. Erdal Beşikçioğlu’nun bu kararının ekipte şok etkisi yarattığı konuşuluyor. Senaryoyla ilgili sıkıntıların olduğu ve Erdal Beşikçioğlu’nun kendisine danışılmadan alınan kararlardan da rahatsız olduğu kulislerde konuşulan iddialar arasında yer alıyor. Bir süredir bu gelişmenin gizli tutulduğu ve çözüm arandığı ifade edildi. Erdal Beşikçioğlu’nun diziye devam etmesi için ikna edilmeye mi çalışılacağı ya da onsuz mu yola devam edileceği ise büyük merak konusu oldu.

Dizi ile ilgili olarak son çıkan bir haberde ise Behzat Ç’yi canlandıran Erdal Beşikçioğlu’nun kızı Derin Beşikçioğlu’nun yaptığı açıklama gündeme geldi.

Babasının canlandırdığı karakterler arasında en çok Behzat Ç.’yi sevdiğini anlatan Derin Beşikçioğlu, babasını da en çok bu karaktere yakıştırdığına değindi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here