8 Şubat 2019 Burç Yorumları

0
583
views

8 Şubat 2019 Cuma gününe ait  Günlük Burç Yorumlarını burçların aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkındaki değişimlerini sizler için derledik. 

8 Şubat 2019 Cuma Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Sevgili Koçlar aileniz ile olan ilişkilerinize göz atmanızı ve aileniz ile olan ilişkilerinizi daha da güçlendirmenizi öneririz. Aileniz ile ilgili belirsiz bir durumun netleşmesi sizi rahatlatacak. Monotonlaştığını düşündüğünüz bir hayatınız varsa biraz renklendirmek adına sosyalleşebilirsiniz.

8 Şubat 2019 Cuma Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Para konusunda sıkıntı yaşayan Boğa Burçları yapacağınız birikim, sizi kendinize güvende hissettirecek. Finansal konularla ilgili yapacağınız birkaç hamle sizi kazançlı duruma getirecek. Partnerinizle yapacağınız bir konuşma sonucu gerginliğiniz sona erecek.

8 Şubat 2019 Cuma İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Yoğun çalışma temposundan sıkılan İkizler bu aralar çok yoğun geçen günleriniz sizi hayattan bıktırabilir. Yaptıklarınızın karşılığını tam olarak alamadığınızı düşünebilirsiniz. Sabırsızlığınızı yenmenizi ve kısa süre içerisinde huzura kavuşacağınızı hayal edin.

8 Şubat 2019 Cuma Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Çok sevdiğiniz fakat küstüğünüz bir arkadaş ile görüşmeniz gerçekleşebilir. Bunun için eski arkadaşınıza vakit ayırmanızı öneririz. Gezmek ve yeni yerler keşfetmek için güzel bir gün.

8 Şubat 2019 Cuma Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Çevrenizde dikkat emeniz gerekn dost görünümlü düşmanlarınız olabilir. Bazı konularda yakın çevrenize danışmanız gerekebilir. Tedbirlerinizi almalı, kendinizi en iyi şekilde savunmalısınız.

8 Şubat 2019 Cuma 2019 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sevgili Başaklar aşk ve kariyer hakkında karar vermek durumunda kalabilirsiniz. kararlarınızı verirken duygularla değil de aklınızla karar vermeli ve iyice düşünmelisiniz. Aşk ve kariyerde iyi yerlere gelmeniz çok yakın.

8 Şubat 2019 Cuma Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Güzel arkadaşlarınızla hayatınız daha renklenecek gibi gözüküyor. Arkadaşlarınızdan alacağınız güzel haberler sizi daha da mutlu edecek. Halletmeniz gereken bazı işleri biriktirmeden yapmanız, sizi rahatlatacak.

8 Şubat 2019 Cuma Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sıkıntı duyduğunuz bazı konuları ailenize açmadan önce iyice düşünmeli, daha sonra ailenizle paylaşmanız gereklidir. Açıkça konuşmanız ve birlikte düşünmenizi tavsiye ederiz. Alacağınız sorumluluktan korkmamalısınız.

8 Şubat 2019 Cuma Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Beklediğiniz bir haberin istediğiniz gibi sonuçlanması sizi mutlu edecektir. Fakat bazı istenmeyen durumlar moralinizi bozabilir ancak toparlanmanız kısa sürecektir. Unutmayın her yağmurlu günün ardından güneş doğacaktır.

8 Şubat 2019 Cuma Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sevgili Oğlaklar sağlınızla ilgili vereceğiniz kararları ön plana çıkarmalı ve sağlığınızı önemsemelisiniz. Uzun süredir görmediğiniz bir yakınınızı görmek size iyi gelecektir. Aşk hayatında sizi üzecek durumlarda sakin davranmalısınız.

8 Şubat 2019 Cuma Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Aşk hayatınızdaki durağanlıklar da sona yaklaşmış durumdasınız biraz daha sabır. Düşünmeden söylediğiniz bazı kelimeler sizi ve çevrenizdeki insanları üzebilir. Tempolu iş hayatınız sizi yorsa da bıkmadan  yola devam edin.

8 Şubat 2019 Cuma Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Heyecanlandığınız bir haber alabilir ve sevinebilirsiniz. Netleşmesini istediğiniz bazı konuların size bağlı olduğunu unutmamalısınız. Atacağınız bir adım yanlış anlaşılmanıza sebep olabilir dikkatli olun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here