7 Şubat 2019 Burç Yorumları

2
843
views

7 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumlarını burçların aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkındaki değişimlerini sizler için derledik. 

7 Şubat 2019 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Girişimci Koç Burçları işlerinizde mücadele etmeniz gereken bir gün. Yapacağınız bazı planların temelini bugün oluşturabilirsiniz. Yaşamınızı etkileyecek kararlar verirken daha sakin bir şekilde karar vermelisiniz. Şans sizden yana.

7 Şubat 2019 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Daşgın Boğa Burçları işlerinizde aksamalar yaşayabilirsiniz. Kendinize çeki düzen vermeli ve güzel bir düzen oluşturmak için çaba göstermelisiniz. Aşk hayatınızdaki durgunluklar hareketlenebilir.

7 Şubat 2019 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Kararsız İkiz Burçları kararlarınızı almak için uygun bir zaman dilimi olmayabilir. Bazı dış etmenlerden olumsuz etkilenebilir, rotanızı yanlış çevirebilirsiniz. Bazı konularda sorumluluklar alabilir, başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

7 Şubat 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Karamsar Yengeçler bazı konularda duyduğunuz endişelerin yersiz olduğunu siz de anlayacaksınız. Beklediğiniz bir haber alabilir, o haber doğrultusunda adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili kararlar alırken, aşk hayatınızı olumsuz etkilemeyecek şekilde ilerlemelisiniz.

Şubat 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sevgili Aslanlar kariyeriniz ve sosyal statünüz ile ilgili bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Varmak istediğiniz noktaya çok odaklanmış olmanız başarılarınızı beraberinde getiriyor. Çevrenizde sizi kıskanan ve kısıtlamaya çalışan insanlara kafanızı yormayın.

Şubat 2019 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Başarılı Başaklar bugün çevrenizdeki bazı planlara ayak uydurmak zorunda kalacağınız bir gün olabilir. Başta biraz hayıflansanız da sonrasında siz de mutlu olacaksınız. Aşk kapılarınız ardına kadar açık siz biraz kendinizi açmalısınız.

Şubat 2019 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Yolcu Teraziler bugün işlerinizi halletmek için bir yolculuk yapmanız gerekebilir. İkili görüşmelerin yoğun olacağı bir gün olacağı için bedeniniz yorgun düşebilir ve biraz mola vermek isteyebilirsiniz. Arkadaşınızdan duyacağınız bir şey sizi şaşırtmaya yetecek.

Şubat 2019 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Stresli Akrepler üzerinizdeki gerginliği ve telaşı bir an önce atmalısınız. Olması gereken biraz daha olumlu düşünmek ve kendinizi kötü ihtimallerden arındırmak. Geçmişte yaşanan bir kırgınlık için zeytin dalı uzatılabilir.

Şubat 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Yay Burçları dengeyi kurmalı, yapmak istediğinizle olduğunuz yer arasındaki mesafeyi görebilecek kadar gerçekçisiniz. Eğlencenin ve sosyal hayatınızın yerini işlerinizden ayırmalı aradaki dengeyi iyi kurmalısınız. Maddi anlamda yaşanacak gelişmeler yüzünüzü güldürecek.

Şubat 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Oğlaklar kontrolü ele almak ve aile ilişkilerinizde kontrolü elinize almak isteyebilirsiniz. Finansal konularda yaşadığınız aksaklıklar sizi yıldırmamalı. Risk almak için uygun bir gün değil. Yapacağınız bir konuşma içinizi rahatlatmaya yetecek.

Şubat 2019 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Kovalar engelleri aşmalı ve sizi kısıtlayan insanları aşmalısınız. Bu fırsattan istifade kabuğunuzdan çıkıp bazı tartışmalara konuk olabilirsiniz. İçinizdeki enerjiyi doğru yerde kullanırsanız, başarılı olamayacağınız hiçbir konu yok.

Şubat 2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Mantıkla akıl arasında kalan Balıklar ne kadar duygusalsanız bir o kadar da mantığınızı yanınızdan ayırmıyorsunuz. Karışık bir ilişki durumunuz varsa bu özelliğinizle işin üstesinden geleceksiniz. Yapmak istediğiniz bir plan varsa planınızı şimdiden yapmanız gerekebilir.


Geçmiş günlere ait Burç Yorumlarını okuyabilirsiniz


 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here