7 Nisan 2019 Pazar Hadi İpucu

0
31
views

Sitemiz üzerinden günlük olarak hadi joker kodları ve hadi ipuçları yayınlanmaktadır.

Hadi İpucu  

 

7 Nisan 2019 Pazar Saat 19:30 AİLECE HADİ ÇİZGİ FİLM GECESİ Yarışma Ödülü ➡➡20 BİN TL

7 Nisan 2019 Pazar Saat 19:30 AİLECE HADİ ÇİZGİ FİLM GECESİ İpucu ➡➡ Fareden korkmasına rağmen Mickey Mouse karakterini yaratan ve kurduğu prodüksiyon şirketi ile ün kazanan kişi kimdir? 

—- WALTER ELIAS DİSNEY —-


7 Nisan 2019 Pazar Saat 20:30  BÜYÜK ÖDÜLLÜ HADİ Yarışma Ödülü ➡➡ 50 BİN TL

7 Nisan 2019 Pazar Saat 20:30 BÜYÜK ÖDÜLÜÜ HADİ İpucu ➡➡ Virginia Woolf’un Mrs. Dolloway romanındaki Mrs. Dolloway’in tam adı nedir?

—- CLARISSA DOLLOWAY —-


 

Hadi Joker Kodu  

Hadi yarışmasına ait joker kodu ve hadi ipucu günlük yayınlanmaktadır. Günün hangi saatinde yayınlanacağı belli olmayan joker ve ipucunu öğrenmek için sitemizi favoriler kısmına eklemenizi tavsiye ederiz. Hadi oyunu hakkında daha fazla  bilgi için @hadioynalive Instagram sayfasına göz atabilirsiniz. Bunun dışında BİP uygulamasının Hadi sayfasından da haftalık olarak 1 joker alabilirsiniz.

Hadi Yarışma Saatleri Ne Zaman

Müzik gecesi, Zor Hadi, Resimli Hadi, Spor Gecesi, Film Gecesi, Futbol Gecesi, Orta Şekerli, Ortaya Karışık, Ailece Hadi, Dergilik Hadi, Magazin Gecesi, Korku Gecesi ve Normal Hadi olarak birden çok yarışma formatıyla hafta içi her gün 12:30, 19:30, 20:30 ve 22:00’de hafta sonu ise 19:30 ve 20:30’da yayınlanmaktadır.

Sitemizden ücretsiz olarak aldığınız kodu, Hadi uygulaması içinde yer alan “Joker Kazan”a tıklayarak açılan sayfada “Joker Kodu Giriniz”alanına  girmeniz ve “Gönder” e basmanız gerekmektedir.

Joker kodu tükenmişse bir sonraki gün yine kod paylaşımı yapılacaktır. Ya da referans kodu ile yorum kısmına kullanıcı adını yazarak joker kazanacağını unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here