6 Şubat 2019 Burç Yorumları

3
308
views

6 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumlarını burçların aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkındaki değişimlerini sizler için derledik. 

6 Şubat 2019 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Sevgili Koç Burçları, Bugün yaratıcılığınızı ortaya komayı başarabilirsiniz ve aynı zamanda yaratıcı kişileri etkileyebilirsiniz. Koçlar ilerleyen saatlerde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Dikkatiniz yükseliyor ve yapacağınız planları yakınlarınıza anlatabilirsiniz.

6 Şubat 2019 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sevgili Boğa Burçları, kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Karamsar duygulardan uzaklaşıp artık kendinizi daha keyifli ve başarılı hissedeceksiniz. Olayları çok fazla irdelemeyin. Siz güne ve kendinize odaklanın. Hayatın size yarın ne getireceği bilinmez, evrene vereceğiniz mesaj aslında sizin evrenden ne talep ettiğinizdir. Pozitif olun.

6 Şubat 2019 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Denge sorunu yaşayan İkizler, halletmeniz gereken bazı işlerde çevrenizdekilerden yardım almanız gerekebilir. Tüm sorumlulukları kendinize yüklemeniz, yorgun düşmenize neden oluyor. Maddi bir konuda yapacağınız konuşma yüklerinizi hafifletecek.

6 Şubat 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Başarılı Yengeç Burçları kendinizi şanslı hissedeceksiniz ve girişimde bulunmak için sabırsızlık duyacaksınız. Bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz. Fakat kendinizi çok fazla zorlamazsanız iyi olacak. Sağlığınızı ikinci plana atmamanızı öneririz.

Şubat 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Şansları açık Aslanlar bugün arkadaşlarınız ile görüşebilir yeni projelerinizi onlara anlatabilirsiniz. Çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Eviniz, çocuklar ve yakınlarınız ile ilgilenebilir, size ihtiyacı olan arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz.

Şubat 2019 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Başak Burcularına tavsiye sabırlı olun…Bugün alacağınız haberlerden etkilenebilir ve üzülebilirsiniz. Ayrıca projelerinizi ortaya koymadan önce araştırmanız gerekiyor. İçinizden yükselen kuvvetli arzulara rağmen sabırlı davranmayı başarabilirsiniz. Şimdi olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.

Şubat 2019 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Teraziler şansınıza inanın ve şansınızı harekete geçirmek için fazla beklemeyin. Sürprizler keyfinizi yerine getirecek ve ilginç kişilerle karşılaşmaktan keyif alacaksınız. Böylece olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.

Şubat 2019 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Farklı iş imkanlarını değerlendirmenizi ve yeni statüler için harekete geçmelisiniz. Bu arada aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir.

Şubat 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yaylar geleceğiniz için vereceğiniz kararlarda dikkatli olun. İşleriniz de önem verdiğiniz konuları en iyi hale getirmek için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Bazı konularda alternatif planlar yapmanız gerekebilir.

Şubat 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Oğlaklar zor ve serüvenli zamanların üstesinden gelebilirsiniz. Üstlerinizle ilişkinizi sıkı tutmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda en iyisini yapmaya çalışacaksınız. Beklediğiniz maddi kazanımlar gelmeye başlayabilir.

Şubat 2019 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Kovaların işlerinde başarıya kavuşmaları için daha fazla emek harcamaları gerekli. Yabancılarla ilgili konularda sorumluluk alabilirsiniz. Programlarınızı güncellemek zorunda kalabilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir. Yarın sana sürprizler ile gelebilir.

Şubat 2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Hayalperest Balıklar, duyacağınız konularda sıkıntıya düşebilirsiniz ancak bunlar sizi yıldırmasın. Ortaklı konularda başarılı olmak için sorumluluk almanız gerekebilir. Finansal konularda alternatif planlar yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ön plana çıkabilir.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here