5 Şubat Hadi Joker Kodu ve Hadi İpucu

0
413
views

Sitemiz üzerinden günlük olarak hadi joker kodları ve hadi ipuçları yayınlanmaktadır.. Hadi Joker Kodları genellikle ilk 5.000 kişi dağıtılmakta olup bazı günler bu sayı sponsorlara göre değişmektedir.

  Hadi Joker Kodu  

5 Şubat 2019 Salı Hadi Joker Kodu ➡ Kısa Süre İçerisinde Yayınlanacaktır.

  Hadi İpucu

5 Şubat 2019 Salı Saat 11:30  Hadi İpucu ➡ Geçtiğimiz günlerde İstanbul’daki Madame Tussauds Müzesi’nde hangi şarkıcının balmumu heykeli sergilenmeye başlamıştır (MURAT BOZ)

5 Şubat 2019 Salı Saat 20:30  Hadi İpucu ➡ Popüler dizi müzikleri listesindeki 3. şarkıyı seslendiren sanatçı kimdir ? (Gazapizim Heyacanı Yok)


5 Şubat 2019 Salı Saat 11:30  Hadi Yarışma Ödülü ➡ 10 BİN TL

5 Şubat 2019 Salı Saat 20:30  Hadi Fizy Müzik Ödülü ➡ Ödül Fizy’den (30 Bin TL)


Hadi yarışmasına ait joker kodu ve hadi ipucu günlük yayınlanmaktadır. Günün hangi saatinde yayınlanacağı belli olmayan joker ve ipucunu öğrenmek için sitemizi favoriler kısmına eklemenizi tavsiye ederiz. Hadi oyunu hakkında daha fazla  bilgi için @hadioynalive Instagram sayfasına göz atabilirsiniz.

Hadi Yarışma Saatleri Ne Zaman

Müzik gecesi, Zor Hadi, Resimli Hadi, Spor Gecesi, Film Gecesi, Futbol Gecesi, Orta Şekerli, Ortaya Karışık, Magazin Gecesi, Korku Gecesi ve Normal Hadi olarak birden çok yarışma formatıyla hafta içi her gün 12:30 ve 20:30’da hafta sonu ise 20:30’da yayınlanmaktadır.

Sitemizden ücretsiz olarak aldığınız kodu, Hadi uygulaması içinde yer alan “Joker Kazan”a tıklayarak açılan sayfada “Joker Kodu Giriniz”alanına  girmeniz ve “Gönder” e basmanız gerekmektedir.

Joker kodu tükenmişse bir sonraki gün yine kod paylaşımı yapılacaktır. Ya da referans kodu ile yorum kısmına kullanıcı adını yazarak joker kazanacağını unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here