22 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

0
10
views

22 Eylül 2020 Salı Günlük Burç Yorumlarını burçların aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkındaki değişimlerini sizler için derledik.

22 Eylül Salı Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

 • Salı günü Ay tüm gün Yay burcunda ilerlemeye devam ediyor. Hukuksal konular var gündeminde. Aynı zamanda Güneş bugün Terazi burcuna geçiyor. İkili ilişkilerinin önem kazanacağı bir aylık sürece giriyorsun.

22 Eylül Salı Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

 • Ortak kazanımlarında değişken durumlar söz konusu olabilir. Sabah saatlerinde duygusal tarafın hayli aktif. Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber önümüzdeki bir ay boyunca işinle ilgili konulara daha fazla odaklanman gerekebilir.

22 Eylül Salı İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

 • Günün ilk yarısında belirsiz durumlar içerisinde kalabilir, ikili ilişkilerinle ilgili bazı konularda seçim yapmakta zorlanabilirsin.

22 Eylül Salı Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

 • Çalışma koşullarında birtakım değişken durumlar meydana gelebilir. Sağlığınla ilgili konulara önem göstermen gerekebilir.

22 Eylül Salı Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

 • Bugünlerde riskli konular ilgini çekebilir. Çocuklarınla birlikte olmaktan keyif alacağın bir zaman dilimindesin.

22 Eylül Salı Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

 • Bugünlerde yer değişiklikleri söz konusu olabilir. Güneş bugün senin burcundan ayrılarak Terazi burcuna geçiş yapacak. Parasal konuların önem kazanacağı bir aylık sürece giriyorsun.

22 Eylül Salı Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

 • Yakın yerlere seyahatlerinle ilgili değişken durumlar söz konusu olabilir bugünlerde. Bir eğitime başlamak için adım atabilirsin.

22 Eylül Salı Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

 • Parasal kazanımlarınla ilgili değişken durumlar meydana gelebilir. Gün boyunca rahat enerjiler varken keyifli vakit geçirmek isteyebilirsin.

22 Eylül Salı Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

 • Sağlığınla ilgili konular bugünlerde seni zorlayabilir. Daha temkinli hareket etmelisin. Başak burcundaki yeniay sonrasında kariyerinle ilgili konulara odaklanabilir, yeni adımlar atabilirsin.

22 Eylül Salı Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

 • Rüyalarının dikkat çekeceği günlerdesin. Bu konularda fazla kafa yoruyor olman önüne yeni kapılar açabilir. Mistik yönü güçlü biriyle tanışabilirsin.

22 Eylül Salı Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

 • Salı günü boyunca hayır işleri yapmak sana kendini iyi hissettirebilir. Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber önümüzdeki bir ay boyunca yurtdışı ilgili konulara daha fazla odaklanman gerekebilir.

22 Eylül Salı Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

 • Sorumluluklarını arttıracak yeni girişimler içerisine girebilirsin. Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber önümüzdeki bir ay boyunca ödemelerin ilgili konulara daha fazla odaklanman gerekebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here