2 Ekim 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

0
95
views

2 Ekim 2020 Cuma Günlük Burç Yorumlarını burçların aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkındaki değişimlerini sizler için derledik.

Dilerseniz bu haftaki haftalık burç yorumlarını da inceleyebilirsiniz:

28 Eylül – 4 Ekim Haftalık Burç Yorumları

2 Ekim Cuma Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

 • Şu sıralar hayatınızda yaşadığın sıkıntı zamanlar artık sona eriyor. İlerleyen günlerde keyfinizi daha da yerine getirecek gelişmeler yaşayacaksınız. Şimdilik sadece beklemede kalın.

2 Ekim Cuma Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

 • İş hayatınızda yaşanan gelişmelere alışsanız iyi edersiniz. Çünkü sizin iş hayatınız diğerlerine göre her zaman daha hareketli ve yorucu olacak. Bu kariyerinizde başarıya ulaşmanızda da büyük rol oynayacak.

2 Ekim Cuma İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

 • İş hayatınızda bu günlerde çok iyi bir randıman aldınız ve bunun bu şekilde devam etmesi en büyük dileğiniz. Bir süre daha bu tempo ile çalışmaya devam edebilirsiniz. Ancak sonrasında yorgun düşüp hasta olmamaya dikkat etmelisiniz.

2 Ekim Cuma Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

 • Özel hayatınızda yaşadığınız gelişmeler ister istemez iş hayatınızı da etkiliyor. Patronlarınız bu durumun gelip geçici olmasını umuyorlar. Siz de düzeninizi yakaladıktan sonra eskisi gibi işinize odaklanmayı denemelisiniz.

2 Ekim Cuma Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

 • İş hayatınızda olmasını istediğini gelişmeler bugün içerisinde yaşanabilir. Kendinizi sakin tutmalı ve dışarıya karşı ne kadar mutlu olduğunuzu yansıtmamaya çalışın. Malum karizmayı çizdirmeye gerek yok.

2 Ekim Cuma Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

 • Önceden yaşamış olduğunuz ve etkilerini uzun süre üzerinizden atamadığınız kötü anıları bugün içerisinde anımsayabilirsiniz. Geçmişin geçmişte kaldığını biliyorsunuz. Bu yüzden oraya takılı kalmanın size hiçbir katkısı olmadığını da yeniden hatırlamalısınız.

2 Ekim Cuma Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

 • Kendinize olan güveninizin tavan yaptığı bugünlerde bu özelliğinizi avantaja çevirmeyi deneyebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmaktan kaçınmamalı ve çevrenizi genişletmelisiniz.

2 Ekim Cuma Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

 • Yaşadığınız üzücü olaylardan bir ders çıkartmayı denemelisiniz. Öyle ya da böyle siz bunları yaşadınız. Bunlara takılı kalmanın size herhangi bir yararı olmayacak ve bu yüzden yaşadıklarınızdan doğru sonuçları çıkartıp gelecekte hatırlamalısınız.

2 Ekim Cuma Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

 • Maddi konularda son derece iyi bir yolda gidiyorsunuz. Eliniz bu sıralar iyi para görüyor ancak bunun kötü günlerini de düşünmelisiniz. İlerleyen zamanlarda acil para ihtiyacınız olabilir. Bu yüzden birikim yapmayı düşünebilirsiniz.

2 Ekim Cuma Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

 • Oldukça şanslı olduğunuz bugün içinde şans oyunlarından en azından bir tanesini oynamayı düşünebilirsiniz. Kim bilir, belki de talih kuşu sizin başınıza konar.

2 Ekim Cuma Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

 • Duygularınızdan çok aklınız ile hareket etmenizin gerektiğini bugün içinde sinirlerinizi yerinden oynatacak bazı gelişmeler yaşanabilir. Bu yüzden sakin kalmayı denemelisiniz.

2 Ekim Cuma Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

 • Duygusal konularda hassas olduğunuz bugün içinde siz bile kendinize inanamayabilirsiniz. Şaşırmanıza sebep olacak ani tepkilerinizi ne kadar kontrol etmek isteseniz de, bu sizin için hiç de kolay olmayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here