18 Şubat Hadi İpucu ve Hadi Joker Kodu

0
204
views

Sitemiz üzerinden günlük olarak hadi joker kodları ve hadi ipuçları yayınlanmaktadır.

Hadi Joker Kodu  

18 Şubat 2019 Pazartesi Hadi Joker Kodu ➡Kısa süre içerisinde yayınlanacaktır

Hadi İpucu

18 Şubat 2019 Pazartesi Saat 12:30 Sendromsuz Pazartesi İpucu ➡Tarkan film serisinde dev ahtapotun Tarkan’ı öldürmeye çalıştığı filmin adı nedir ? ( Viking Kanı)

18 Şubat 2019 Pazartesi Saat 20:30 Hadi Pazar İpucu ➡ Su bazlı silinebilir ve silikonlu modelleri olan araç hangisidir? ( Boya)


18 Şubat 2019 Pazartesi Saat 12:30 Sendromsuz Pazartesi Yarışma Ödülü ➡10 BİN TL

18 Şubat 2019 Pazartesi Saat 20:30 Hadi Pazar Yarışma Ödülü ➡ 15 BİN TL


Hadi yarışmasına ait joker kodu ve hadi ipucu günlük yayınlanmaktadır. Günün hangi saatinde yayınlanacağı belli olmayan joker ve ipucunu öğrenmek için sitemizi favoriler kısmına eklemenizi tavsiye ederiz. Hadi oyunu hakkında daha fazla  bilgi için @hadioynalive Instagram sayfasına göz atabilirsiniz.

Hadi Yarışma Saatleri Ne Zaman

Müzik gecesi, Zor Hadi, Resimli Hadi, Spor Gecesi, Film Gecesi, Futbol Gecesi, Orta Şekerli, Ortaya Karışık, Magazin Gecesi, Korku Gecesi ve Normal Hadi olarak birden çok yarışma formatıyla hafta içi her gün 12:30 ve 20:30’da hafta sonu ise 20:30’da yayınlanmaktadır.

Sitemizden ücretsiz olarak aldığınız kodu, Hadi uygulaması içinde yer alan “Joker Kazan”a tıklayarak açılan sayfada “Joker Kodu Giriniz”alanına  girmeniz ve “Gönder” e basmanız gerekmektedir.

Joker kodu tükenmişse bir sonraki gün yine kod paylaşımı yapılacaktır. Ya da referans kodu ile yorum kısmına kullanıcı adını yazarak joker kazanacağını unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here