11 Şubat Hadi İpucu ve Joker Kodu

0
426
views

Sitemiz üzerinden günlük olarak hadi joker kodları ve hadi ipuçları yayınlanmaktadır.. Hadi Joker Kodları genellikle ilk 5.000 kişi dağıtılmakta olup bazı günler bu sayı sponsorlara göre değişmektedir.

  Hadi Joker Kodu  

11 Şubat 2019 Pazartesi Hadi Joker Kodu ➡ Kısa Süre İçerisinde Yayınlanacaktır.

  Hadi İpucu

11 Şubat 2019 Pazartesi Saat 12:30 Hadi İpucu ➡ Simgesi mor gözlük olan sosyal sorumluluk projesi hangi hastalığa dikkat çekmektedir? (Epilepsi)

11 Şubat 2019 Pazartesi Saat 20:30 Hadi Futbol Gecesi İpucu ➡ Galatasarayîn yabancı uyruklu kalecesi Fernando Muslera’nın aynı zamanda hangi milli takımında forma giydiğini biliyormusunuz ? (URUGUAY)


11 Şubat 2019 Pazartesi Saat 12:30 Hadi Ailece Yarışma Ödülü ➡  10 BİN TL

11 Şubat 2019 Pazartesi Saat 20:30 Hadi Büyük Ödül Yarışma Ödülü ➡ 30 BİN TL


Hadi yarışmasına ait joker kodu ve hadi ipucu günlük yayınlanmaktadır. Günün hangi saatinde yayınlanacağı belli olmayan joker ve ipucunu öğrenmek için sitemizi favoriler kısmına eklemenizi tavsiye ederiz. Hadi oyunu hakkında daha fazla  bilgi için @hadioynalive Instagram sayfasına göz atabilirsiniz.

Hadi Yarışma Saatleri Ne Zaman

Müzik gecesi, Zor Hadi, Resimli Hadi, Spor Gecesi, Film Gecesi, Futbol Gecesi, Orta Şekerli, Ortaya Karışık, Magazin Gecesi, Korku Gecesi ve Normal Hadi olarak birden çok yarışma formatıyla hafta içi her gün 12:30 ve 20:30’da hafta sonu ise 20:30’da yayınlanmaktadır.

Sitemizden ücretsiz olarak aldığınız kodu, Hadi uygulaması içinde yer alan “Joker Kazan”a tıklayarak açılan sayfada “Joker Kodu Giriniz”alanına  girmeniz ve “Gönder” e basmanız gerekmektedir.

Joker kodu tükenmişse bir sonraki gün yine kod paylaşımı yapılacaktır. Ya da referans kodu ile yorum kısmına kullanıcı adını yazarak joker kazanacağını unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here