İdman TV Frekans

By on Şubat 27, 2014

İdman Azerbaycan TV uydu frekansı (İdman Azərbaycan TV peyk tezlik), İdman Azerbaycan TV ‘yi nasıl izlerim?

İdman Azerbaycan TV, 1 Ağustos 2009 tarihinde yayın hayatına başlamıştır… Azerbaycan ‘ın kamu yayıncısı AZTV ‘nin spor kanalıdır. İlk süreçte yayınlarını karasalda ekrana getirmiştir. 15 Ocak 2010 tarihinden 3 Temmuz 2013 ‘e kadar Türksat uydumuzda da yayın yapmıştır. Fkat daha sonra Azerbaycan ‘ın milli uydusu Azerspace-1 hizmete başladığında bu uyduya taşınmıştır. Futbol, motospor, basketbol, atletizm ve diğer spor branşlarına yönelik yayınlarıyla hizmet vermektedir. Goallisimo ve KOTV gibi televizyon programları ve yayınlarında renkli içeriği vardır.

Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Barclays Premier League, La Liga, Serie A, Ukrayna Ligi, FA Cup, FA Community Shield, Azerbaycan Premier Ligi, İspanya Kral Kupası, Azerbaycan Lig Kupası, NBA, Formula 1, Voleybol Şampiyonlar Ligi, Azerbaycan ligi (Güreş), Azerbaycan Ligi (Boks), WSB (World Series of Boxing), Salon futbolu (Futsal), At Yarışları, Judo, Jimnastik ve daha birçok spor karşılaşmasını şifresiz ve canlı olarak ekranlara getirmektedir…

Uydu dışında Azerbaycan ‘da karasal yayın da yapmaktadır (Bakü 7, Lerik və Şəki ‘de 6, Gəncə ‘də 21, Şirvan ‘da 9, Astara ‘da 2, Qazax və Ağstafa ‘da 5, Lənkəran ‘da 10, Mingəçevir ‘də 7, Quba ‘da 8, Şamaxı ‘da ise 11. kanal)

İdman TV ‘nin 2015 güncel ve yeni frekans bilgileri…


idman-azerbaycan

Platform Frekans
Azerspace 11175 H 27500 5/6 (Teleradio İ.B)


SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

'
ücretsiz hosting